У КМВА не підтверджують інформацію про виїзд 600 000 людей із Києва протягом січня
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомила речниця Катерина Поп.
«Наразі якби виїхала така кількість абонентів, яким надаються послуги електропостачання, то, напевно, ситуація зі світлом не була б такою критичною», — додала вона.
«навіть якщо такі цифри заявляють, ми не бачимо результату від того, що люди виїхали, ну, хіба вони не вимкнули світло».