У КМДА повідомили, як працює метро після відбою повітряної тривоги
Транспорт 18:42, 3.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Рух поїздів «червоною» лінією метро здійснюється від станції «Академістечко» до станції «Політехнічний інститут».
Станції від «Арсенальної» до «Вокзальної» працюють в режимі укриття, повідомили у КМДА.