У КМДА на хабарництві погоріли кілька посадовців
Поділитися в
Копіювати посилання
Нацполіція викрила схему вимагання хабарів посадовцями КМДА за видачу безкоштовних дозволів на викиди забруднюючих речовин. Варто зазначити, що видача таких дозволів проводиться безкоштовно.
Водночас зловмисники навмисно створювали такі умови, в яких безплатно отримати такі дозволи було неможливо, повідомили у Нацполіції.
Ролі кожного учасника схеми були чітко розподілені, з використанням псевдонімів та інших методів конспірації.
«Тарифна сітка» отримання неправомірної вигоди також була визначена заздалегідь і залежала від кількості джерел викидів забруднюючих речовин.