У КМДА на хабарництві погоріли кілька посадовців

Влада 17:06, 15.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Нацполіція викрила схему вимагання хабарів посадовцями КМДА за видачу безкоштовних дозволів на викиди забруднюючих речовин. Варто зазначити, що видача таких дозволів проводиться безкоштовно.

Водночас зловмисники навмисно створювали такі умови, в яких безплатно отримати такі дозволи було неможливо, повідомили у Нацполіції.

Ролі кожного учасника схеми були чітко розподілені, з використанням псевдонімів та інших методів конспірації.

«Тарифна сітка» отримання неправомірної вигоди також була визначена  заздалегідь і залежала від кількості джерел викидів забруднюючих речовин.

Нагору