Три енергетика ДТЕК отримали відзнаки від КМВА за ремонти після обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Троє енергетиків компанії ДТЕК отримали відзнаки від очільника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка за повернення світла після ворожих обстрілів.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на повідомлення ДТЕК Київські електромережі у Facebook.
“Сьогодні начальник КМВА Тимур Ткаченко вручив відзнаки фахівцям, які щодня відновлюють електропостачання після ворожих атак. Серед них – і ті, хто брав участь у ліквідації наслідків масованого обстрілу столичної енергосистеми 22 жовтня”, – йдеться в повыдомленні.
В компанії ДТЕК підкреслили, що попри ризики, складні умови та постійні загрози – вони роблять усе, щоб світло поверталося в оселі киян якнайшвидше.