Три енергетика ДТЕК отримали відзнаки від КМВА за ремонти після обстрілів

Влада, Дата 16:35, 27.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Троє енергетиків компанії ДТЕК отримали відзнаки від очільника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка за повернення світла після ворожих обстрілів.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на повідомлення ДТЕК Київські електромережі у Facebook.

“Сьогодні начальник КМВА Тимур Ткаченко вручив відзнаки фахівцям, які щодня відновлюють електропостачання після ворожих атак. Серед них – і ті, хто брав участь у ліквідації наслідків масованого обстрілу столичної енергосистеми 22 жовтня”, – йдеться в повыдомленні.

В компанії ДТЕК підкреслили, що попри ризики, складні умови та постійні загрози – вони роблять усе, щоб світло поверталося в оселі киян якнайшвидше.

Нагору