Третій Центр ветеранського розвитку відкрили у Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
Міністерство у справах ветеранів відкрило третій Центр ветеранського розвитку в Києві.
Усі такі центри запускають на базі університетів, які є безбар’єрними, пояснюють у міністерстві. Третій із них працюватиме у «Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
Тут ветерани й ветеранки з інвалідністю можуть здобути вищу освіту, а також отримати психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу «в межах повернення до цивільного життя».
У Києві Центри ветеранського розвитку також працюють уже в Національному авіаційному університеті й Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Окрім того, їх відкрили у вишах Вінниччини, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Львівщини, Миколаївщини, Полтавщини, Сумщини й Харківщини. Станом на зараз – 15 таких центрів.