Тренінг з медіаграмотності для КМДА відбудеться 24 червня 2026 року
Поділитися в
Копіювати посилання
24 червня 2026 року о 14:00 у Київінформ пресцентрі (вул. Володимирська, 51А) відбудеться навчальний тренінг з питань інформаційної безпеки та медіаграмотності.
Захід, організований Департаментом суспільних комунікацій Києва, призначений для працівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Основна мета навчання – підвищити рівень обізнаності щодо сучасних інформаційних загроз, сформувати навички безпечної роботи з цифровими сервісами та розвинути критичне мислення в умовах інформаційного протистояння.
Під час тренінгу учасники дізнаються, як не стати жертвою маніпуляцій із використанням штучного інтелекту, які ризики приховують телеграм-канали та як уникати інформаційних пасток. Також буде розглянуто, як розпізнавати фейки, дезінформацію та інші інформаційні загрози, а також вивчено основні правила інформаційної безпеки та цифрової гігієни.
Формат заходу: офлайн. Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 51А, Київінформ пресцентр.