Тімішоара передала Києву чотири генератори для критичної інфраструктури
Поділитися в
Копіювати посилання
Румунське місто Тімішоара надало Києву чергову партію допомоги: до столиці прибули чотири генератори загальною потужністю 100 кВт. Це обладнання посилить стабільну роботу критично важливих міських об’єктів.
За словами заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олега Куявського, генератори використовуватимуть для забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, медичних закладів та установ соціальної сфери столиці.
Передача допомоги відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні Александру Віктора Мікули, представників Об’єднання Українців у Румунії та представників міської влади Києва.
Кожен переданий генератор — це внесок у безперебійну роботу міської інфраструктури та стабільність столиці. Завдяки такій підтримці Київ має додаткові можливості забезпечувати роботу критично важливих об’єктів і підтримувати належний рівень міських сервісів навіть у складних умовах,
— наголосив Олег Куявський. Він висловив подяку мерії та громаді Тімішоари, Об’єднанню Українців у Румунії, Посольству Румунії в Україні, а також усім, хто долучився до реалізації цієї важливої ініціативи.