Тарган у тарілці: в одній зі шкіл Києва спалахнув скандал
Поділитися в
Копіювати посилання
У школі №156 у Подільському районі Києва стався неприємний інцидент. Учні поскаржилися на таргана в їжі, комаху помітили у тарілці з макаронами.
У головному управлінні Держпродспоживслужби Києва підтвердили, що відповідне звернення вони отримали від батьків учнів цієї школи. У навчальному закладі проведуть перевірку.
“Згідно зі зверненням, будемо здійснювати заходи державного нагляду та контролю. Повинні перевірити, як у навчальному закладі здійснюється обробка від тарганів та гризунів. Зробимо відповідні висновки”, – повідомили у службі.
Комаху, що лежить у тарілці з їжею та не ворушиться, школярі зняли на відео та поширили у соцмережах.