Столичні поліцейські затримали наркозбувача, у якого вилучили «товару» на понад п’ять мільйонів гривень + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські встановили, що наркобізнес налагодив 23-річний киянин. Для пошуку «клієнтів» він створив анонімний телеграм-канал, де пропонував до продажу різні види наркотиків і психотропів, серед яких: кокаїн, ЛСД, МДМА, амфетамін, канабіс та інші. Після отримання оплати фігурант маскував «товар» в упаковки з кормом для тварин та різними харчові продукти й відсилав за допомогою служби таксі у різні райони міста.
Правоохоронці затримали зловмисника коли він саме збирався відправити чергову партію заборонених речовин. У затриманого вилучили пакунки з кокаїном, мефедроном, МДМА, канабісом та псилоцибіновими грибами. А під час проведення обшуку його гаражу, який він обладнав під склад та фасувальний цех, поліцейські виявили ще три кілограми пігулок МДМА, кілограмові пакунки з кокаїном, амфетаміном та канабісом, понад сто марок ЛСД, майже 200 пігулок «Ксанакса», а також псилоцибінові гриби, мефедрон та прекурсори. Орієнтована вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад п’ять мільйонів гривень.
