Станцію метро «Поштова площа» закривати не будуть, – КМДА

Транспорт 14:15, 6.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Станція працює у звичайному режимі як для перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги.

«Станція «Поштова площа» та перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризики щодо підтоплення, закриття станції на ремонт чи реконструкцію відсутні», – заявили у КМДА.

Нагору