Смертельна ДТП на блокпосту: Тандира залишили у СІЗО ще на 2 місяці

Суд 11:02, 7.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Суддю Олексія Тандира залишили у СІЗО ще на два місяці, повідомила прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

“Смертельна ДТП на блокпосту. За результатами підготовчого засідання суд прийняв: обвинувальний акт призначити для судового розгляду. Клопотання прокурора про продовження обвинуваченому строку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою – задовольнити. Продовжити утримання під вартою до 4 листопада 2023 року включно”, – написала Максимець у Facebook.

Вона також додала, що суд ухвалив рішення визнати потерпілих цивільними позивачами. Наступне засідання призначене на 14 вересня 2023 року.

Нагору