Скільки заробляють київські інспектори з паркування

Суспільство 11:08, 26.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов та опублікував реальні зарплати інспекторів з паркування.

За його словами, інспекторам пропонують конкурентну зарплатню, хороший соцпакет, класну форму, сучасне технічне обладнання, а також захист, підтримку та повагу.

Якщо зайти на портал державних вакансій, то можна побачити голий оклад у 5500 грн. Хай це нікого не демотивує – фактичні суми вже після податкових відрахувань значно більші й цілком достойні. Гляньте копію реальної відомості виплати заробітних плат інспекторам за останні місяці, – заявив Усов.

Він дав номери телефонів, за якими в будь-який час чекають дзвінків потенційних працівників – (044) 366 63 08 та (063) 248 33 13.

Ми шукаємо воїнів порядку на дорожньо-транспортній мережі міста. На вулиці Мечникова, на Центральному залізничному вокзалі, на Бессарабці, на велодоріжках, біля бізнес-центрів – у кожному куточку міста нам необхідна допомога. Ми дуже хотіли б спростити вимоги, але Закон про державну службу обмежує наш пошук людьми з вищою освітою та готовністю скласти іспит на володіння українською мовою. Все інше ми забезпечимо, – написав Усов.

Нагору