Скільки дітей народилося в Києві у перший день 2022 року
Суспільство 11:11, 2.01.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У перший день нового року, 1 січня, у Києві народилося 50 дітей, більшість з них – дівчатка. Про це УНН повідомила керівник пресслужби Департаменту охорони здоров’я КМДА Наталя Вишневська.
За 1 січня 2022 року в Києві народилося 50 дітей, з них 18 хлопчиків та 32 дівчинки, — сказала Вишневська.