Шість років тюрми за смертельну аварію на Майдані Незалежності отримав водій Land Rover Discovery
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Аварія сталася у жовтні 2020 року. Водій втратив свідомість за кермом та виїхав на тротуар біля Монумента Незалежності.
Загинули дві жінки-пішоходи, ще троє людей дістали травми. Некероване авто також пошкодило кілька автомобілів, у які врізалося після наїзду.
Нині Шевченківський суд Києва визнав 71-річного водія винним.
Слідство встановило: чоловік мав захворювання, що унеможливлюють керування транспортом, але все одно сів за кермо.