Ще 20 нових автобусів вийдуть на маршрути Києва
Транспорт 14:57, 21.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Столиця отримала третю партію автобусів Anadolu Isuzu — транспорт уже розподілили між автопарками «Київпастрансу» та поступово випускають на маршрути, зокрема ті, що дублюють електротранспорт на обох берегах Дніпра.
Нові автобуси мають 100% низьку підлогу, пандуси, інформаційні табло, відеоспостереження, кондиціонування й опалення.
Загалом Київ уже отримав 60 автобусів, ще 25 планують поставити у 2026 році.