Шевченківський суд Києва працює в штатному режимі після вибухів у ньому

Суд 09:59, 6.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Шевченківський районний суд Києва заявив, що працює в штатному режимі після вибухів у ньому, які відбулися 5 липня.

Про це йдеться в повідомленні суду, передають Українськi Новини.

“У зв’язку із подіями, що відбулись 05 липня 2023 року в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва, повідомляємо, що суд працює в штатному режимі”, – йдеться в повідомленні.

Судові засідання проводяться згідно плану.

Як повідомляли Українськi Новини, наразі невідомо, як потрапила вибухівка у Шевченківський райсуд Києва.

Вибух пролунав у приміщенні суду у Шевченківському районі.

На місці події працювала слідчо-оперативна група, спецпризначенці, вибухотехніки та кінологи.

Після вибуху у Шевченківському районному суді Києва у районі будівлі було перекрито рух транспорту.

Вибух влаштував підозрюваний, справа якого розглядається 8 років.

Спочатку він влаштував вибух в теалеті, а потім в кімнаті для конвоювання.

Під час штурму працівників поліції підозрюваний підірвав себе.

Нагору