«Сад троянд» відкрили для відвідувачів у ботсаду Гришка

Дозвілля 15:10, 31.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

На вихідних, 31 травня та 1 червня, відвідувачів запрошують подивитися на квіти та відчути аромати. Далі, з 2 по 5 червня, планується невелика перерва, а вже з 6 червня і до середини осені можна буде милуватися прекрасними квітами.

 

Колекція розарію в ботанічному саду імені Гришка є найбільшою в Україні і однією із найповніших у Європі. Також поруч з трояндами наразі квітують півонії.

Нагору