«Сад троянд» відкрили для відвідувачів у ботсаду Гришка
Дозвілля 15:10, 31.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На вихідних, 31 травня та 1 червня, відвідувачів запрошують подивитися на квіти та відчути аромати. Далі, з 2 по 5 червня, планується невелика перерва, а вже з 6 червня і до середини осені можна буде милуватися прекрасними квітами.
Колекція розарію в ботанічному саду імені Гришка є найбільшою в Україні і однією із найповніших у Європі. Також поруч з трояндами наразі квітують півонії.
