Росіяни вбили більше 170 жителів Києва з початку повномасштабного вторгнення — Кличко
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що з початку повномасштабного вторгнення в столиці загинуло більше 170 містян.
«У нашому місті понад 400 житлових будинків зруйновано та понад 170 людей загинуло мирного населення», — заявив Кличко.
Мер нагадав, що серед загиблих — семеро дітей.
«Путіну потрібна територія, йому ми, українці, не потрібні. Тому він вбиває мирне населення», — заявив мер.