Різке зростання кількості госпіталізацій через COVID-19 фіксують у Києві

Здоров'я 19:12, 9.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Якщо на 1 серпня в лікарнях перебувало 15 хворих на COVID-19, то зараз цей показник перевищив 60 осіб.

Нагору