Різке зростання кількості госпіталізацій через COVID-19 фіксують у Києві
Здоров'я 19:12, 9.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Якщо на 1 серпня в лікарнях перебувало 15 хворих на COVID-19, то зараз цей показник перевищив 60 осіб.