Прокуратура Києва передасть на користь ЗСУ майже 2,5 млн грн арештованих коштів

СБУ 18:30, 25.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київська міська прокуратура ініціювала передання на користь Збройних сил України майже 2,5 млн грн арештованих коштів.

Клопотання відомства уже підтримав Подільський районний суд міста Києва.

Кошти передадуть у дохід держави для перерахування на спеціальний рахунок для збору коштів на потреби ЗСУ.

Як повідомили в Київській міській прокуратурі, 2,5 млн грн було вилучено під час обшуків у межах розслідування кримінального провадження за фактами фіктивного підприємництва та заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем.

Нагору