Проект на мільярд доларів та альтернатива метро над річкою: у столиці обіцяють тунель з Оболоні на Троєщину
Поділитися в
Копіювати посилання
Підземне сполучення з правого на лівий берег в напрямку Троєщини – схоже більше на мрію жителя, який десятками років просиджує вечори у заторах на колись Московському, а тепер Північному мосту. Ідея не виникла цьогоріч під ялинку, а тихо мешкала у стінах КМДА впродовж років. І ось про неї згадали.
Нині північ Троєщини – це тихий куточок, де вкрай спокійний рух автошляхами, практично немає потреби у світлофорах, лише маленькі базарчики та придомові міні-маркети.
Нині тунель є проєктом Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, яке й має його побудувати. Фінансування – частково з міського, частково з державного бюджету.
Міський голова Віталій Кличко повідомив, що передовсім тунелем ходитиме важкий транспорт (який, як відомо, нині рухається Північним мостом та нерідко створює аварійні ситуації на шляху з лівого на правий береги).
“Тунель також позитивно вплине на екологію в місті, зменшивши загазованість”, – сказав Кличко.