Правоохоронці притягнули до відповідальності водійку, яка їздила містом у комендантську годину
Поділитися в
Копіювати посилання
Подруга порушниці опублікувала відео у соцмережі, на якому вони їздять столицею з порушенням ПДР. Поліцейські встановили її особу та склали адмінматеріал.
Під час моніторингу мережі інтернет столичні правоохоронці виявили відео, де водійка разом із подругою їздить містом після 00.00 години із порушенням правил дорожнього руху.
Як зʼясувалося, після закриття одного із закладів о 23:00 годині в Печерському районі міста, відвідувачка попросила подругу відвезти її додому. Тож далі вони їздили містом вночі, порушуючи ПДР. Вже за кілька годин правоохоронці встановили особу порушниці та сьогодні, 14 жовтня, опитали її. Патрульні поліцейські склали відносно порушниці адмінпостанову за ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування автомобілем по смузі зустрічного напрямку.
Поліцейські вкотре закликають мешканців міста не порушувати комендантську годину, яка діє у столиці з 00.00 до 05.00 години ранку.
Відділ комунікації поліції Києва