Працівники ТЦК влаштували облаву на елітний ресторан у Києві
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора ввечері працівники ТЦК та СБУ прийшли до елітного київського ресторану “Веранда на Дніпрі”. Воєнкоми проводили перевірку військовозобовʼязаних, які можуть ухилятись від перебування на обліку.
Натомість у СБУ пояснили присутність своїх людей у ресторані проведенням у столиці “контрдиверсійних безпекових заходів”.