Поки що зміни до правил перебування людей із тваринами у столичному метро вносити не будуть

 Поділитися

Поділитися в

Наразі хочуть проаналізувати, наскільки буде комфортно всім у вагонах метро, якщо дозволять їздити з собаками.

Аргументують такі сумніви відсутністю окремо визначених місць для поїздки пасажирів із собаками. Також є побоювання через людей з алергією та кінофобією.

Нагору