Подробиці загибелі працівника на підприємстві Києва

Трагедія 10:29, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

На підприємстві в Києві загинув робітник 9 лютого на одному з підприємств в Печерському районі сталася трагедія.

Відомо, що загинув робітник під час виконання службових обов’язків. Про це повідомляють в КАРС” Київська служба порятунку”.

Загиблий працював електрозварювальником в цеху, що розміщений на вулиці Будіндустрії, 9А. На чоловіка впав верстат вагою понад 9 тонн, коли той монтував устаткування. Від отриманих ушкоджень громадянин помер на місці. Колеги викликали оперативні служби. Працівники служби порятунку, використовуючи пневмоподушки та гідравлічне обладнання дістали тіло працівника з-під верстата. Операція по звільненню тіла тривала майже годину.

На місці працювали шість працівників КАРС та 10 рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Як пізніше з’ясувалося, загиблий перебував на робочому місці без каски, шолому та захисного костюму. Приблизний вік працівника 45-50 років. На місце трагедії також приїхали медики “швидкої” та слідчо-оперативна група.

Повідомляється, що розпочато службове розслідування. У Департамент і муніципальної безпеки та КАРС “Київська служба порятунку” наголосили, що під час праці треба дотримуватися правил техніки безпеки аби не ставити під загрозу своє сздоров’я та життя.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору