Перше вересня навчальний рік у столиці розпочнеться у звичному режимі — без карантину

Освіта 23:14, 31.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це заявив заступник міністра освіти Андрій Вітренко.

 

За його словами, школи готові працювати, навіть попри сезонне зростання хвороб. У разі необхідності рішення про тимчасові обмеження прийматимуть школи спільно з управлінням освіти.

 

Хоч кількість хворих на COVID-19 у Києві зросла в 1,6 раза, підстав для запровадження карантину немає.

 

Нагору