Перше вересня навчальний рік у столиці розпочнеться у звичному режимі — без карантину
Освіта 23:14, 31.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це заявив заступник міністра освіти Андрій Вітренко.
За його словами, школи готові працювати, навіть попри сезонне зростання хвороб. У разі необхідності рішення про тимчасові обмеження прийматимуть школи спільно з управлінням освіти.
Хоч кількість хворих на COVID-19 у Києві зросла в 1,6 раза, підстав для запровадження карантину немає.