П’яний водій вночі «гнав» на червоне світло та тікав від патрульних

Дороги, Поліція 11:03, 14.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Солом’янському районі Києва затримали водія, який напідпитку намагався втекти від патрульних.

Про це повідомляє столична поліція.

Під час патрулювання поліцейські побачили автомобіль Audi, кермувальник якого проїхав декілька перехресть на червоне світло та не вмикав поворотники.

Інспектори вирішили зупинити його, однак той спробував втекти.

Після нетривалого переслідування порушника наздогнали. Саме тоді, коли 43-річний чоловік приїхав до свого будинку та намагався заскочити у під’їзд.

Під час спілкування патрульні помітили у горе-водія ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження огляду він відмовився.

На порушника інспектори склали кілька протоколів.

Нагору