Олену Зеленську закликали підтримати створення наземного переходу біля м.Університет
Поділитися в
Копіювати посилання
ГО «Доступно.юа» направила відкрите звернення до Першої леді Олени Зеленської.
Мета звернення — закликати підтримати ініціативу облаштування пішохідного переходу на станції метро «Університет» в Києві.
Чому це важливо? Олена Зеленська ініціювала Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.
Наявність пішохідного переходу повністю відповідає принципам безбар’єрності та є частиною розвитку сучасного, доступного міського простору.
▪️ Що можете зробити ви
Підпишіть та поширте петицію до Президента України з проханням сприяти вирішенню питання щодо введення в дію наземного переходу: https://bit.ly/4oEx0gB