Очільники 60 дипломатичних місій оглянули Кабмін після удару рф

Війна, Влада 11:32, 9.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Очільники 60 дипломатичних місій в Україні оглянули будівлю Кабінету міністрів, пошкоджену російським ударом у ніч на 7 вересня.

«Іноземним дипломатам було проведено брифінг, в якому основна увага була зосереджена не на самій будівлі уряду, а на руйнуваннях і жертвах, спричинених нещодавнім масовим російським ударом по всій Україні, включаючи Київ, Суми, Кременчук, Одесу, Дніпро, Кривий Ріг та Запоріжжя», – повідомив Сибіга.

Міністр також наголосив, що такими варварськими атаками росія відкидає мирні зусилля та дипломатію.

Нагору