Неправильно припарковані машини поповнили у січні бюджет Києва на 5 млн грн

Бюджет 11:06, 5.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві протягом січня 2024 року бюджетні надходження від штрафів за неправильне паркування становили понад 5 млн гривень. Про це інформує у Facebook Департамент територіального контролю КМДА.

Січневий збір штрафів за паркування зріс на півтора мільйона гривень, порівняно з груднем 2023 року. Інспекторам із паркуванням вдалося перевершити показники попри несприятливі погодні умови, часті повітряні тривоги та дефіцит кадрів.

Департамент територіального контролю Києва закликає водіїв залишати авто тільки у відведених для цього місцях і користуватись лише законними методами оплати за паркування.

Нагору