Не всі штрафи за перевищення швидкості треба оплачувати: водіям розповіли про цікавий нюанс
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці порушення швидкісного режиму фіксують камери, після чого водіям приходять сповіщення про штрафи. Та, як виявилось, не всі з них законні.
Загалом Нацполіція має право притягати водіїв до адміністративної відповідальності, якщо швидкість перевіряли у спеціальних місцях, які позначені дорожнім знаком 5.76 (або 5.70 у старій редакції ПДР). Цей знак має бути розташований на відкритій місцевості, щоб керманичі його добре бачили.
Тож, якщо вам прийшов штраф, зафіксований камерою, встановленою з порушенням цих вимог, його можна оскаржити у суді. При цьому не має значення, чи дійсно ви перевищили швидкість.