Не всі штрафи за перевищення швидкості треба оплачувати: водіям розповіли про цікавий нюанс

Дороги, Поліція 15:03, 29.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У столиці порушення швидкісного режиму фіксують камери, після чого водіям приходять сповіщення про штрафи. Та, як виявилось, не всі з них законні.

Юристи “Дорожнього адвоката” розповіли автомобілістам про незначний нюанс під час накладення штрафу за підсумками фотофіксації, який може зробити його недійсним.

Загалом Нацполіція має право притягати водіїв до адміністративної відповідальності, якщо швидкість перевіряли у спеціальних місцях, які позначені дорожнім знаком 5.76 (або 5.70 у старій редакції ПДР). Цей знак має бути розташований на відкритій місцевості, щоб керманичі його добре бачили.

Тож, якщо вам прийшов штраф, зафіксований камерою, встановленою з порушенням цих вимог, його можна оскаржити у суді. При цьому не має значення, чи дійсно ви перевищили швидкість.

Нагору