«Намутили» грошей на Програмі медичних гарантій
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нацполіція проводить слідчі дії у керівництва одного зі столичних медзакладів та за місцями проживання ще кількох медичних працівників.
Лікарі вносили фіктивні дані про кількість людей, які отримали послуги за пакетом «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям».
Надалі подавали фіктивний звіт, на підставі якого отримали з бюджету гроші на свої рахунки.