«Намутили» грошей на Програмі медичних гарантій

 Поділитися

Поділитися в

Нацполіція проводить слідчі дії у керівництва одного зі столичних медзакладів та за місцями проживання ще кількох медичних працівників.

Лікарі вносили фіктивні дані про кількість людей, які отримали послуги за пакетом «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям».

Надалі подавали фіктивний звіт, на підставі якого отримали з бюджету гроші на свої рахунки.

Нагору