На ВДНГ починається сезон екскурсій
Дозвілля 10:04, 4.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Найближчої суботи на ВДНГ відбудеться перша екскурсія цього сезону. Її учасники зможуть відвідати найпотаємніші куточки комплексу, у які немає вільного доступу.
За словами організаторів, з гідом, яка знає все про ВДНГ, гості не тільки відкриють для себе нові факти про Експоцентр, а й побувають у найцікавіших його місцях.
Так, маршрут екскурсії-подорожі пролягатиме через найглибшу точку комплексу — єдиний у світі макет вугільної шахти в справжню величину.
А також найвищу його точку — ротонду Павільйону № 1, яка здіймається на висоту 50 метрів.
Зазвичай туди не пускають відвідувачів, але перед нами відчиняться найпотаємніші двері”, – кажуть організатори.
- Екскурсія відбудеться 6 квітня о 16:00.
- Квитки можна придбати тут.
