На станції «Видубичі» підлітка вбило струмом на вагоні
Трагедія 19:34, 7.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські встановлюють обставини смерті підлітка на станції «Видубичі»
За попередньою інформацією, 16-річний хлопець виліз на вагон міської електрички і його вразило електричним струмом. Від отриманих травм неповнолітній загинув.
На місці працюють слідчо-оперативна група Голосіївського та головного управлінь поліції та судово-медичний експерт. Обставини події з’ясовуються.