На Софійській площі у Києві в День Незалежності військовим вручили нагороди

Влада, Дата 07:55, 25.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

24 серпня, у День незалежності України, на Софійській площі у Києві відбулася церемонія нагородження військових.

Про це повідомляє видання Suspilne.media.

Як зазначається, нагороди особисто вручив президент Володимир Зеленський. Разом з ним українських захисників привітали міжнародні гості, які прибули в Україну, президент Литви Гітанас Наусєда, президент Португалії Марсело Ребелу де Соуза, прем’єр Норвегії Йонас Гар Стере, глава Президії Боснії та Герцоговини Желько Комшич.

Також на урочистому заході були присутні Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, керівник української розвідки Кирило Буданов, міністр оборони Олексій Резніков.

Зокрема, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників. Після чого відбулася церемонія нагородження. Чотирьох бійців було нагороджено посмертно, зокрема старшого лейтенанта та командира мінометної батареї Віталія Бондарука, який загинув 24 березня минулого року в районі села Таврійське на Херсонщині. Орден “Золота зірка” (посмертно) передали дружині захисника. Йому присвоїли звання Героя України.

 

Нагору