На площі Шевченка стався збій у роботі трамваїв Автор: Вікторія Мілюта
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці затримується рух трамваїв на площі Шевченка.
Про це повідомляє «Київпастранс».
Зокрема, йдеться про маршрути №12к та 17.
Як зазначається, затримка сталася з технічних причин. На місце була направлена відповідальна служба.
Наразі рух трамваїв організовано до площі Шевченка, а звідти до 14-лінії пустили автобуси.