На озері Вирлиця у Києві втопився чоловік

Трагедія 09:31, 3.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі Києва на озері Вирлиця потонула людина.

Про це повідомляє столичне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як розповіли рятувальники, у другій половині дня 2 липня до них надійшла інформація про те, що в озері на вулиці Ревуцького зник чоловік.

Водолази, які прибули за викликом, обстежили 950 кв. м дна озера та знайшли тіло потопельника на відстані 60 метрів від берега.

За допомогою спеціального спорядження його дістали з водойми та передали слідчо-оперативній групі.

Обставини трагічного випадку встановлюватимуть правоохоронці.

Нагору