На озері Вирлиця у Києві втопився чоловік
Трагедія 09:31, 3.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Дарницькому районі Києва на озері Вирлиця потонула людина.
Про це повідомляє столичне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Як розповіли рятувальники, у другій половині дня 2 липня до них надійшла інформація про те, що в озері на вулиці Ревуцького зник чоловік.
Водолази, які прибули за викликом, обстежили 950 кв. м дна озера та знайшли тіло потопельника на відстані 60 метрів від берега.
За допомогою спеціального спорядження його дістали з водойми та передали слідчо-оперативній групі.
Обставини трагічного випадку встановлюватимуть правоохоронці.