На Михайлівській площі відбудеться акція “Кров для ЗСУ”
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї суботи, 3 червня, на Михайлівській площі відбудеться акція “Кров для ЗСУ”.
Для охочих поділитись своєю кров’ю з військовими на Михайлівській площі працюватиме Донормобіль , марки Renault оснащений усім необхідним: трьома кріслами, лабораторією, холодильниками для зберігання матеріалу та генератором на випадок відсутності світла.
Донору потрібно лише взяти із собою документи та завчасно підготуватися до здачі крові.
У заході візьмуть участь військові батальйонів РДК, БДК, польський добровольчий корпус , лідери думки, волонтери, спортсмени.
Благодійник пригощатимуть донорів і прередаватимуть кошти з продажі страв на загальний збір для придбання автівок військовим польського добровольчого корпусу.
- Акція відбудеться у суботу 03.06 , з 10:00 -16:00.