На Київщині протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.
«Триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують – у 65 закладах освіти», – зазначили в КОВА.
У КОВА уточнили, що 39 об’єктів, які наразі ремонтують, готові на понад 75%.
Для будівництва та капітального ремонту залучили кошти державного, обласного та місцевих бюджетів, а також благодійників.