На фасаді Центрального залізничного вокзалу запрацювала масштабна інтерактивна світлова інсталяція “Поділись світлом”
Дата 19:25, 21.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кожен може долучитися: достатньо відсканувати QR-код біля входу, обрати колір і залишити коротке повідомлення — воно з’явиться просто на фасаді вокзалу як частина спільного світла.
Інсталяція працює з 21 по 26 грудня
05:00–07:30 та 17:00–23:00
