На будівництві Національного військового меморіального кладовища розпочався новий етап робіт
Поділитися в
Копіювати посилання
На території ДУ «Національне військове меморіальне кладовище наразі розпочалося облаштування тимчасових під’їзних шляхів, побутового містечка, знесення зелених насаджень та встановлення будівельного паркану. Про це повідомив заступник директора ДУ «НВМК» Ярослав Старущенко під час круглого столу в «Укрінформі».
«Установа вже отримала право постійного користування земельними ділянками, змінила їхнє цільове та функціональне призначення. На основі розробленого ескізного проєкту та проєкту підготовчих робіт на об’єкті будівництва розпочато облаштування тимчасових під’їзних шляхів, побутового містечка будівельників, знесення зелених насаджень, яке регулюється окремими підзаконними актами, та встановлення будівельного паркану», — розказав Ярослав Старущенко.
Фото: Укрінформ