На Алеї захисників у Києві відкрили пам’ятний знак на честь танкових військ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві на Алеї захисників України, що біля Арки Свободи українського народу, відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-танкістів. Відкриття відбулося з нагоди Дня танкових військ, що відзначається у неділю, 14 вересня.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.