Мешканці багатоквартирних будинків у Києві можуть повернути частину коштів за придбаний генератор
Поділитися в
Копіювати посилання
Гроші на компенсацію виділяють з місцевих бюджетів
Суми залежать від можливостей бюджету. Пояснюємо, що потрібно для отримання компенсації.
На компенсацію, яка складає до 75% вартості генератора, можуть розраховувати:
✔️об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)
✔️житлово-будівельні контори (ЖБК)
✔️управителі багатоквартирних будинків
Компенсація можлива за генератори потужністю від 5 кВт для будівель, які оснащено індивідуальними тепловими пунктами, водяними насосами або ліфтами, від 2 кВт – для будинків без ліфтів та ІТП (індивідуального теплового пункту).
Щоб отримати гроші, потрібно звернутися в районну державну адміністрацію з заявою про компенсацію та пакетом документів, у якому мають бути:
▪️завірена копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань;
▪️копія протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку про вибори управителя будинку (за відсутності ОСББ або ЖБК);
▪️завірена копія видаткової накладної на придбання незалежних джерел електричної енергії.
Термін компенсації в разі позитивної відповіді РДА – 2 місяці. Відхилити заявку можуть тільки в разі неналежного оформлення документів.