Масштабна світлова інсталяція «Поділись світлом» з’явиться на фасаді Центрального залізничного вокзалу у Києві у найдовшу ніч року
Поділитися в
Копіювати посилання
Вона працюватиме кілька зимових днів на автономному живленні — попри війну та темряву.
На вокзалі розмістять QR-код, який вестиме в онлайн-застосунок. Через нього кожен охочий зможе взаємодіяти з інсталяцією й обрати колір свого «внутрішнього світла».
“Українці щодня доводять: наше внутрішнє світло не згасає. Ми вміємо підтримати одне одного і знаходити сили навіть тоді, коли довкола темно. Саме це внутрішнє світло й стане основою інсталяції”, — розповіли в “Укрзалізниці”.
Вокзал обрали не випадково. Під час повномасштабної війни він став точкою опори для сотень тисяч людей, місцем від’їздів, повернень і дуже сильних емоцій.
Автор інсталяції — український митець і світловий дизайнер, засновник Микола Каблука.
Проєкт реалізується лабораторією сучасного світлового мистецтва Expolight спільно з Укрзалізницею.
Триватиме він з 21 до 25 грудня.
Години роботи: з 5:00 до 7:30 та з 17:00 до 23:00