МакДональдз на Лук’янівці відновив роботу після ракетної атаки 24 травня
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклад McDonald’s на столичній Лук’янівці відновив роботу після російської ракетної атаки, що сталася 24 травня і завдала значних руйнувань району.
Тоді в район станції метро «Лук’янівка» влучили дві балістичні ракети ворога. Внаслідок удару значних пошкоджень зазнала міська інфраструктура: згорів місцевий ринок, а також серйозно постраждали торговельний центр «Квадрат» та будівля самої станції метро, де розташований заклад McDonald’s.
Попри наслідки атаки, вже у середу, 27 травня, «Мак на Лук’янівці» знову відкрив свої двері для відвідувачів. Про це адміністрація закладу повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Допис супроводжувався фотографією великої жовтої літери «М», яка сильно поплавилася під час пожежі.
«29 років поруч з вами. Продовжуємо далі», — йдеться у публікації.