“Київзеленбуд” підрахував кількість повалених буревієм дерев
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальні служби підрахували, що негода у столиці 28 та 29 жовтня 2023 року спричинила падіння або пошкодження більше дванадцяти сотень дерев. Наслідки буревію ліквідовували до самого вечора понеділка, 30 жовтня.
Про це стало відомо з повідомлення КО “Київзеленбуд” 30 жовтня 2023 року.
“Станом на вечір 30 жовтня у столиці зафіксовано факти падіння або пошкодження 1268 дерев.
З них повалено 626 дерев, ще 642 – пошкоджено”, – сказано в повідомленні.
За даними комунальників, на ліквідацію наслідків буревію цими днями задіяли 88 одиниць техніки та 479 працівників Аварійно-диспетчерської служби КО “Київзеленбуд” (працювали також аварійні бригади комунальних підприємств, що займаються утриманням зелених насаджень в окремих районах столиці).
Станом на вечір понеділка ліквідовано наслідки пошкодження або падіння 1091 дерева.
“Процес триває”, – лаконічно додали сьогодні в КП “Київзеленбуд”.