Київське метро залишається найзбитковішим в Україні — метрополітен замовив фінансовий аудит майже за 2 мільйони грн

Транспорт 12:06, 26.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Тільки за пів року 2025-го за збитковістю столичне метро “переплюнуло” антирекорди  2021-го.

Тендер на пошук аудитора вже оголосили, переможець має перевірити річну фінзвітність і надати висновки до березня 2027 року.

Це не перше велике замовлення метро — нещодавно підприємство виділило ще 6 млн грн на шахтні телефони, необхідні для зв’язку в тунелях.

Нагору