Київська влада комерціалізує землю, яку можна використовувати для паркування

Місто, Транспорт 14:22, 13.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У КМДА розповіли, що за жовтень мешканці Києва сплатили 2,29 мільйона гривень за паркування. Сума, яку громадяни платять за паркування автомобіля у місті, може бути набагато більшою, адже названа цифра може стосуватися оплати лише офіційних паркомісць, яких налічується близько 500.

Про це під час прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA розповів директор консалтингової компанії William Invest Expert Віктор Медведь.

Це 500 місць, але у Києві не 500 місць, які оплачуються людьми. 500 – це один район спокійно закриває цю позицію. Де ще 90% грошей, що збираються? Якщо 2 мільйони збирають, то 18 десь губляться по дорозі. Якщо ми помножимо 18 на 12, то отримаємо 200 мільйонів. Це є певний бюджет, який можна було інвестувати», – сказав Віктор Медведь.

На думку експерта, комерціалізація землі у Києві та будівництво великої кількості торгових центрів погіршують пропускну спроможність столичних доріг. Що робить влада? Вона всю землю, яку можна використовувати для вирішення, зокрема питання паркінгу, комерціалізує, продовжуючи збільшувати навантаження.

 Нагадаємо, з 1 липня Київ різко підняв ціни на паркування в центральній частині міста і прилеглих до нього районах. Одна година паркування на муніципальному майданчику у центрі подорожчала з 10 до 35 гривень.

Джерело: golos.ua

Нагору