Київська облрада перевірить стан лісового господарства

Влада 11:13, 18.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Комісія Київської обласної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин проведе виїзне засідання в Іванківській територіальній громаді. На сьогодні ліси знаходяться у жахливому стані, з кожним роком вони стають ще більш захаращені.

Про це KV дізналась із повідомлення пресслужби політичної фракції “За Майбутнє”.

Комісія Київської обласної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин проведе виїзне засідання в Іванківській територіальній громаді, – розповіли у пресслужбі фракції.

Голова комісії, член фракції “За Майбутнє” Олександр Леляк повідомив, що за зверненням представників громади депутати перевірять ситуацію з лісовими насадженнями.

Напередодні Київська обласна рада отримала колективне звернення предста вників старостинських округів Іванківської громади щодо стану лісових надходжень на території лісового фонду держпідприємства “Київоблагроліс”, – додають у пресслужбі.

Як наголосив голова комісії, на сьогодні ліси знаходяться у жахливому стані, з кожним роком вони стають ще більш захаращені.

Тому разом із представниками Державного агентства лісових ресурсів України, Київським обласним та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, головами тергромад, волонтерами та громадськими організаціями, проведемо виїзне засідання. Спочатку треба вислухати людей і вже далі приймати рішення, – зазначив Олександр Леляк.

За словами членів комісії, виїзне засідання  пройде вже найближчим часом.

Нагору