Київщина ліквідовує наслідки негоди

Природа 11:10, 9.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють над ліквідацією аварій на мережах, що спричинила стихія.

Уже вдалося відновити роботу 39 ліній 6-10кВ, повернути світло в 48 тисяч осель в області.

Наразі в роботі 7 ліній 10 кВ. Без електропостачання залишається близько 11 тис. абонентів.

Найбільше аварійних відключень у Бориспільському районі. Крім того, енергетики усувають локальні пошкодження на мережах, що живлять оселі.

Будьте обережні під час негод, дотримуйтесь правил безпеки та тримайтесь подалі від ліній електропередачі у разі їх обриву.

Нагору